Başkanın Mesajı

İletişim Bilgileri

  • İstiklal-kurtpınar OSB. Mah, Atatürk Cad. No:22/1 59700 Muratlı/Tekirdağ
  • Telefon: +90 282 361 26 10
  • Email: [email protected]

Başkanın Mesajı

Adalı Makina mütevazi bir girişim olarak 1985 yılında kurulmuştur. Yıllar içerisinde hızla büyüyerek, 2006 yılında bünyesine Adalı Kauçuk Poliüretan üretim tesislerini de katmıştır. Bugün, her iki şirketi ile faaliyet gösterdiği sektörlerde küresel liderler arasında yer aldığını bildirmekten kıvanç duyarım.

 

Bu südürülebilir büyüme; yenilikçi, kalite odaklılık, müşteri ilişkileri ve satış sonrası hizmetler ile kurumsal yönetim, nitelikli ve adanmış çalışanlarımızın emeği ile yükselen bir güçtür. Birbirimize güvenip, omuz omuza vererek çalıştığımızda, doğruluktan ayrılmadığımızda başarılı olacağımızı kendimize ve tüm sektör temsilcilerine yüzlerce kez kanıtladık.

 

Geçirdiğimiz 34 yıl içinde, risk alarak bize şans veren tüm paydaşlarımızın güveni ile Türkiye ve Dünyanın her bölgesinde faaliyet gösteren 240 kişilik bir ekip olduk. Adalı ailesi olarak bizler, şirketimizi daha ileriye taşımak için var gücümüzle yeni fırsatlar peşinde koşuyoruz. Stratejik olarak konumlandırdığımız müşteri, teknoloji, kalite politikalarımız, çalışanlarımız, sosyal sorumluluk ve çevre bilincimiz ile oluşturduğumuz kurumsal bakış açımız ile elde ettiğimiz sonuçlarla gurur duyuyoruz.

 

Bizler, nesiller boyu sürecek iş birlikleri ve ülke ekonomisine katkı sağlayan, uluslararası standartları rutin haline getirmiş oyuncular olarak tüm dünya üzerindeki paydaşlarımızı Adalı kalitesi ile tanıştırmaya devam edeceğiz.

                                                                                                                                                                                                                                                     

 

 

Hüseyin ADALI

Yönetim Kurulu Başkanı

ATLAS GROUP

© 2021 ADALI MAKİNA. | Web Tasarım - AE Bilgisayar