KURUMSAL

ADALI MAKİNAYI YAKINDAN TANIYIN
KURUMSAL

Adalı Grup, Adali Makina Sanayi ve Ticaret  Limited Şirketi ve Adalı Kauçuk Poliuretan Sanayi ve Ticaret  Limited Şirketi olarak iki farklı şirketten oluşmaktadır. Türkiye'deki Maden, Cam, Kağıt, Orman, Tekstil sektörlerindeki firmaların tedarikçisi olarak 30 yıldır hizmet  vermektedir.

Adalı bugün Türkiye'nin gücünü simgeleyen yüksek kalitesi ile hizmet verdiği firmaların başarı ve kalitelerinin artmasını sağlamaktadır. Adalı  toplamda 16,500 m2'lik kapalı alanda, teknolojik makineleri ile Türkiye için bir gurur kaynağıdır. Üretim ve yönetim merkezi Tekirdağ'ın Muratlı organize sanayi bölgesinde bulunan Adalı, 180 kişilik deneyimli kadrosu ile Türkiye'de ilkleri başararak zirveye çıkmış ve zirvedeki yerini korumaktadır. Gerçekleştirdiği ihracatlar ile sektörde lider konumunda üretimine devam etmektedir.

Adalı Makina; Maden, Cam, Kâğıt. Orman, Tekstil ürünleri gibi sektörlerde küresel piyasaya iş yapan müşterilerine yüksek kaliteli üretim ve uygulamalar yapmaktadır. Adalı Makina, müşteri portföyü ve makine parkurunu her geçen yıl daha da genişletmekte ve yeni pazarlar keşfetme konusunda iddiasını sergilemektedir. Bu özellikleri ile Adalı Makina, farklı sektörlerde üretim yapan ve Türkiye'ye yayılmış binlerce kuruluşun çözüm ortağı haline gelmiştir.

Adalı, tüm ekibi ile teknolojiyi yakından takip eden, gelişim içinde ve ürün kalitesini uluslararası kalite standartlarına uygun üretim yapmayı ilke edinmiş, müşterilerimizi zamanında ve doğru çözümlerle buluşturmayı amaçlamış bir anlayış çerçevesi içindedir.

Faaliyet alanlarımız kapsamında vermiş olduğumuz hizmetlerimizi satış ve imalat sonrası teknik hizmetler ile desteklemekteyiz. Kuruluşumuzdan bu yana geçen 30 yıl zarfında elde ettiğimiz tecrübe. güven ve alt yapı yatırımları ile ihtiyaçlarınıza en iyi ve en çabuk şekilde cevap verebileceğimizi bilginize sunmaktayız.

KURUMSAL
E-Katalog

Elektronik katalogumuzu aşağıdaki alana e-posta adresinizi yazarak edinebilirsiniz.